Informatycznym Oddziałem Specjalnym

Informatycznym Oddziałem Specjalnym

Naszym podstawowym uzbrojeniem jest technologia Java Enterprise Edition, a w naszym sztabie zasiadają doświadczeni, certyfikowani i zaprawieni w boju ScrumMasterzy. Czekamy na sygnał by ruszyć do walki i przechylić szalę technologicznego zwycięstwa na Twoją stronę!

Wyobraź sobie, ze Twój projekt to kluczowa batalia, od której zależą dalsze losy Imperium...

Twoja informatyczna armia jest wyczerpana trudami walki, morale spada, na front nie docierają prowiant i amunicja...
Wróg naciera, nadchodzi zima, ciężko wyrokować, czy Twój zespół zdoła przetrwać do wiosny...

Jedyna Twoja nadzieja w oddziałach specjalnych, które już wkrótce mogą wylądować na tyłach wroga...

Znasz tych ludzi - Cohesiva to elita, sztab nie szczędził pieniędzy na ich szkolenia i wyposażenie...
Gotowi do walki w każdych warunkach, zaliczyli już wiele takich beznadziejnych kampanii, zawsze wychodząc z nich obronną ręką...

Ich siła to Zespół - najlepsi z najlepszych, jeden za wszystkich - wszyscy za jednego...

Od lat trenowani do udziału w misjach z gatunku ''impossible''...
Wszystko po to, by dać wytchnienie Twoim oddziałom, wesprzeć je w trakcie nieuchronnie nadchodzącej kontrofensywy i poprowadzić do informatycznego zwycięstwa...

Misja

Naszą misją jest udzielanie bliskiego wsparcia dla regularnych zespołów programistycznych naszych Klientów, poprzez udział we wspólnie realizowanych projektach, a także tworzenie na ich zlecenie wysokiej jakości produktów informatycznych. W tym celu budujemy drużynę wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów IT, którzy nie cofną się przed żadnym informatycznym wyzwaniem.

Naszą specjalnością jest tworzenie systemów informatycznych w technologii Java Enterprise Edition z wykorzystaniem popularnej metodyki Scrum. Posiadamy kompetencje zarówno w kwestiach technicznych - obejmując stanowiska projektantów-programistów, architektów systemowych i leaderów technicznych - jak i w dziedzinie zarządzania projektami i zespołami projektowymi.

News

Tylko tu można zobaczyć innowacje technologiczne z całego świata. Na targach CeBIT od 5 do 9 marca 2013 w Hanowerze spotkają się dostawcy i użytkownicy ze wszystkich branż i sektorów rynku wykorzystujących na co dzień rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne. My tam będziemy, a Ty? :) CeBIT

Już w środę 5. grudnia zaprezentujemy się na konferencji Wro Camp Pro organizowanej przez wrocławski klaster Creativro. Projekt ma na celu wzmocnienie lokalnych innowacyjnych firm i inspirowanie przedsiębiorczości. Zarejestruj się całkowicie za darmo i dołącz do wrocławskiej klasy kreatywnej! Wro Camp Pro

Tym razem spędziliśmy weekend edukacyjny w Krzyżowej pod Świdnicą. Daniem głównym była gra edukacyjna Massawa symulująca procesy komunikacji i współpracy w grupie projektowej. Na deser natomiast wspaniała jesienna atmosfera, trochę aktywności fizycznej i grill w doborowym towarzystwie.

Pracujemy nad naszym pierwszym produktem! Praca idzie pełną parą - uchylimy rąbka tajemnicy wkrótce - na razie możemy jedynie zdradzić, że odbiorcą usługi będą klienci biznesowi z branży Health Care and Life Style

Czas na Pierwszy Wakacyjny Piknik Cohesiva - zapraszamy wszystkich naszych współpracowników i ich najbliższych na chwilę relaksu i dobrej zabawy - odpoczynek na łonie natury, grill, rywalizacja sportowa - będzie się działo! ;-)

Rozpoczynamy prace nad pierwszą wersją aplikacji mobilnej pomagającej przyszłym Project Managerom pogłębić i uporządkować swoją wiedzę. Projekt realizujemy dla naszego nowego partnera - Octigo - zdobywcy nagród za najlepsze na świecie szkolenie z zarządzania projektami.

Dwóch naszych specjalistów odwiedza Stany Zjednoczone by wziąć udział w warsztatach dotyczących przyszłości rozwoju internetowej platformy wsparcia medycznego realizowanej dla jednego z naszych nowych klientów.

Zostajemy partnerem technologicznym konsorcjum firm realizujących projekt automatyzacji obiegu dokumentów w Ministerstwie Sprawiedliwości. Pierwszy sukces na naszym koncie - możliwość rejestracji spółek zoo przez internet stała się faktem!

Poszukujemy nowych współpracowników - specjalistów JEE - gotowych do pracy z naszego biura we Wrocławiu/Krakowie i/lub otwartych na kilkumiesięczne wyjazdy zagraniczne. Aplikuj już teraz - szczegóły - kliknij tu!

Czas na Skandynawię! Dwóch naszych specjalistów JEE wyrusza do Sztokholmu, by wziąć udział w prestiżowym projekcie JEE związanym z ''online entertainment''. Już wkrótce projekt będzie kontynuowany w naszym wrocławskim biurze.

Nareszcie oficjalnie! - otworzyliśmy Cohesivowe biuro w Krakowie!

Już niedługo! Po co kwartalnych Resetach przyszedł czas na nasza pierwsza wyjazdową integrację! szykuje się świetna zabawa ;)

Chciałbyś poznać nas bliżej? Odwiedź nas na targach pracy Kariera IT! 11 czerwca w hotelu Orbis we Wrocławiu będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielem naszej firmy i dowiedziec się więcej o tym, jak działamy!

Czterech z naszych specjalistów IT, bezpośrednio u klienta, rozpoczęło realizację projektu będącego częścią dłuższej współpracy pomiędzy naszym partnerem w Wielkiej Brytanii a globalną firmą spedycyjną.

Pierwszy wymagający projekt dla naszego niemieckiego klienta Tixi GmbH, zakończony sukcesem! Implementacja architektury Enterprise w urządzeniach wbudowanych była dużym wyzwaniem, ktorego podjęcie dało wiele satysfakcji.

Rozpoczynamy testy akceptacyjne rozwiązania integracyjnego realizowanego na zlecenie naszego szwajcarskiego partnera technologicznego, Solution Cocpits Gmbh.

Rozpoczynamy realizację decydującej fazy projektu FanWars - interaktywnego pakietu gier sportowych opartych na serwisie społecznościowym Facebook.

Zostajemy partnerem firmy ITKontrakt, lidera oustorucingu specjalistów IT.

Specjalizujemy się w modelu działania typu team leasing, w którym, w ramach współpracy z Klientem, zapewniamy dostarczenie gotowego zespołu projektowego o pełnym przekroju kompetencji niezbędnych do realizacji zadań w środowisku Klienta lub operując z naszego biura we Wrocławiu. Oferujemy możliwość realizacji projektów rozliczanych zarówno metodą time-and-material, jak i fixed-price. W tej chwili prowadzimy aktywną kooperację z Klientami zlokalizowanymi w Polsce i za granicą (Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja i USA).

  • Oferta (ang.)

    Oferta współpracy przy realizacji projektów informatycznych wraz z dostępnymi poziomami kompetencyjnymi członków naszego zespołu

Dotychczas wzięliśmy udział w blisko 100 projektach informatycznych, wychodząc zwycięsko z niejednej programistycznej opresji. Uczestnicząc w najtrudniejszych projektach JEE realizowanych w Polsce i za granicą, każdego dnia powiększamy nasze doświadczenie, zdobywamy zaufanie Klientów i podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Nasz wysiłek został doceniony przez międzynarodowe instytucje informatyczne, które dotychczas nadały nam 29 certyfikatów zawodowych.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org