Koktajle zastępujące posiłek – dobre na piękną talię lub po prostu stratę pieniędzy 13 rzeczy, które powinieneś wiedzieć?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prawdopodobnie nie ma już sklepu spożywczego, w którym nie znajdziesz koktajli zastępujących posiłki.Smaki koktajlowe oferują szeroki zakres opcji, od “owocowego oddziaływania” po “tęczowy sorbet” i wiele innych. Nie ma wątpliwości, że koktajle zastępujące posiłek pomagają kontrolować kalorie, wywołują uczucie sytości i zwiększają energię. Ale założę się, że chcesz wiedzieć więcej na temat tych koktajli i jak to może pomóc Ci schudnąć.

Co to jest shake zastępujący posiłek?

Koktajle zastępcze do posiłków (MRP) to napoje typu MyoPlex kupowane napoje gotowe do spożycia (RTD) lub domowe napoje zastępujące posiłki. Zwykle jeden koktajl zastępuje jeden lub więcej posiłków, aby wyrównać spożycie kalorii na dzień. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, jak dostosować spożycie koktajlu do potrzeb swojej diety.

Podczas gdy dieta powinna składać się głównie z jednego składnika lub całej porcji, zgodnie z wytycznymi dietetycznymi dla Amerykanów, koktajle zastępujące posiłki są realną opcją, aby zrekompensować braki.Niezależnie od tego, czy próbujesz uzyskać, czy stracić na wadze, upewnij się, że MRP składa się z podobnych wartości procentowych makroelementów, co posiłek, który zastępujesz. Chociaż zapewniają one kalorie, większość MRP ma niższą zawartość tłuszczów nasyconych, niższą ogólną zawartość kalorii niż pełny posiłek. W rezultacie są skuteczną strategią dla diety odchudzającej, gdy trzeba schudnąć lub szybko stracić na wadze w fazie redukcji.

Podsumowanie – koktajle zastępujące posiłek są dostępne w gotowej wersji lub można je wykonać od podstaw. Pamiętaj, aby szukać najlepszego i najzdrowszego koktajlu zastępującego posiłek, jeśli chcesz skutecznie schudnąć.

Koktajl składniki do wymiany posiłku

Każdy MRP jest inny, ale większość zawiera częściowe lub pełne spektrum witamin, minerałów, białek, węglowodanów, enzymów, przeciwutleniaczy i niezbędnych kwasów tłuszczowych. Pamiętaj, że nie wszystkie MRP są równe. Zadaj sobie pytanie: “Co jest w koktajlach zastępujących posiłek?” Czy przed treningiem wstrząsa białkiem, niską zawartością węglowodanów lub wstrząśnięciem, a nawet idąc dalej, możesz zapytać: “Co to jest w zastępstwie posiłku?” Sprawdź swoje kalorie i porównaj je z kalorycznym typowym posiłkiem, który jesz. Czy substytut posiłku jest substytutem białka, ale bądź ostrożny, szczególnie jeśli masz alergię na gluten? Istnieją również proszki białkowe i koktajle pochodzenia roślinnego. Jakie są węglowodany w koktajlu zastępującym posiłek, a jeśli są one niskie, koktajl nie nadaje się na poranek – może być lepiej później w ciągu dnia, ponieważ nie zapewnia dużo natychmiastowej energii. Czy koktajl zawiera cukier, sztuczne słodziki lub inne środki konserwujące, które nie mają żadnych korzyści zdrowotnych, i należy o tym pamiętać w zależności od celu koktajlu. Jaka jest wielkość porcji koktajlu, która zastąpi posiłek, a jeśli masz więcej niż jedną porcję koktajlu, musisz obliczyć właściwą. Nie należy przypadkowo wziąć podwójnych porcji!

Podsumowanie – Niektóre koktajle zastępujące posiłek zawierają wszystkie niezbędne witaminy i minerały do posiłku.

Polecamy  Angielski gramatyka - czy jest trudna do nauki?

Skutki uboczne koktajli zastępujących posiłek

Koktajle zastępujące posiłek są zwykle nieszkodliwe. Są również prostym sposobem na uzyskanie wszystkich niezbędnych witamin i minerałów w zależności od wybranego produktu – z tych powodów używam Isopure low carb (i dlatego, że Amazon dostarczy ten koktajl w ten sam dzień!) Niektóre z częstych efektów ubocznych spowodowanych przez koktajl zastępujący posiłek może być spowodowany nadmiarem witamin, ponieważ prawdopodobnie dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, w zdrowej i zbilansowanej diecie. Rozpuszczalne w wodzie witaminy B i C, przyjmowane w nadmiarze, raczej nie będą powodować problemów, ponieważ są wydalane z moczem. Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – D, E, A, K – mogą pozostawać w naszych ciałach znacznie dłużej, a ich nadmiar może powodować różne problemy, takie jak drażliwość, nudności, wymioty i biegunka.

Podsumowanie – działania niepożądane koktajli zastępujących posiłek są rzadkie, ale mogą wystąpić. Przeczytaj uważnie etykietę i daj czas na dopasowanie koktajlu do potrzeb Twojego ciała.

Posiłki zastępujące koktajle do utraty wagi

Kilka firm wprowadziło koktajle zastępujące posiłki odchudzające. Pamiętaj, aby rozważyć, czego potrzebujesz od takiego zastąpienia. Pomyśl także o tym, co jest w środku. Jeśli koktajl zawiera więcej cukru, może nie być najlepszym wyborem, gdy próbuje schudnąć.

Wniosek: koktajle zastępujące posiłki odchudzające są skuteczną strategią. Pamiętaj, aby najpierw sprawdzić etykietę produktu.

Niektóre z najlepszych koktajli zastępujących posiłek

SlimFast jest przykładem popularnego koktajlu zastępującego posiłki do utraty wagi. Pomaga zmniejszyć ilość kalorii bez zmiany zasad prawidłowego żywienia. Istnieją również ekologiczne koktajle zastępujące posiłki. Orgain i Garden of Life tworzą ekologiczne substytuty potraw. Oba zawierają witaminy, minerały, prebiotyki, enzymy i zdrowe tłuszcze z ekologicznych składników. Koktajle podobne w działaniu i zastępujące posiłek to: …

 • Shakeology
 • 310 Shake
 • 18 Wstrząsnąć
 • Almased
 • Advocare

Podsumowanie – SlimFast i Shakeology są uważane za jedne z najlepszych shake’ów do zastąpienia posiłków na odchudzanie. Oferują niskokaloryczne roztwory o minimalnej wymaganej zawartości składników odżywczych, dzięki czemu są dostosowane do potrzeb procesu odchudzania.

Polecamy  Naukowcy odkryli naturalny ekstrakt, która spala tłuszcz!

Ile koktajli mogę zjeść w ciągu jednego dnia, aby zastąpić posiłek?

Liczba koktajli używanych do zastąpienia posiłku zależy od zaleceń lekarza i osobistych celów odchudzania. WebMD sugeruje używanie koktajli do zastąpienia posiłku na posiłek, którego prawdopodobnie nie dostrzeżesz, na przykład śniadanie.

Podsumowanie – Pić koktajle zastępujące posiłki zgodnie z celami dietetycznymi i zaleceniami lekarza.

Najwyżej oceniane koktajle zastępujące posiłki

Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą delektować się koktajlami w celu zastąpienia posiłków. Jeśli marki produktów różnią się, można zauważyć, że wszystkie zawierają niezbędne mikroelementy i makroelementy. Niektóre z najlepszych koktajli do zastąpienia posiłku dla mężczyzn to: …

 • Optimum Nutrition Whey and Oats
 • Myoplex Original
 • Wymiana MET-RX
 • Garden of Life Raw Organic Meal

Niektóre z najlepszych koktajli zastępujących posiłek dla kobiet to:

 • Lean Body dla swojego MRP
 • CalSvelte Protein Shakes
 • Isopure Original

Podsumowując, koktajle zastępujące posiłki są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Dieta oparta na koktajlu zastępującym posiłek

Korzystanie z dwóch koktajli dziennie w celu zastąpienia wysokokalorycznych posiłków jest standardową dietą zastępczą. Idealne koktajle powinny być bogate w białko, o niskiej zawartości węglowodanów, o niskiej zawartości tłuszczu, bogatych w błonnik i bogatych w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Ale to może się różnić w zależności od osobistych celów diety.

Podsumowanie – Zastąpienie posiłku Shake, na przykład 310 Shakes, jest skuteczny w krótkotrwałym odchudzaniu lub w utrzymaniu procesu odchudzania. Zmień dwa posiłki dziennie na koktajl i ciesz się rozsądną utratą wagi.

Produkty zastępujące posiłek

MRP jest tylko jednym z wielu dostępnych produktów zastępujących posiłki. Każdy ma swoje zalety i wady. Inne podobne produkty obejmują batony, napoje, proszek do wymiany posiłków, sok zastępujący posiłek, tabletki i kapsułki.

“Oprócz koktajli przed i po treningu zwykle przechowuję ze sobą kilka batonów proteinowych na wypadek, gdy nie mam dużo czasu i nie mogę zjeść posiłku, jeśli chcę,Justin St. pisze. Paul na stronie Gymshark. com.

Podsumowanie – Produkty MRP i RTD są dobrze znanymi zamiennikami posiłków. Ale są też inne produkty, które można zastąpić posiłkami, które powinieneś rozważyć.

Programy wymiany posiłków

Znane programy odchudzające obejmują koktajle zastępujące posiłki w ich krótko- i długoterminowych planach żywieniowych. Niektóre programy zalecają MRP jako szybką, wygodną, niskokaloryczną odżywczą alternatywę dla pełnej zgodności z pełnymi zasadami diety i strategiami odchudzania. Programy odchudzające oferują oparte na nauce strategie optymalnego odżywiania, diety i ćwiczeń prowadzące do utraty wagi. Niektóre z najlepszych programów wykorzystujących koktajle do zastąpienia posiłków to: …

 • Jenny Craig
 • Weight Watchers
 • Nutrisystem
 • Medifast
 • Optifast
 • Dieta HMR

Podsumowanie – Znane i cenione programy odchudzające wykorzystują koktajle do zastępowania posiłków w ramach ich strategii dietetycznych.

Polecamy  Aktualizacja Beast Gel 2018, cena, opinie + forum, Jak korzystać, gdzie kupić żel, w aptece?

Koktajle domowe zamiast posiłku

Możesz wymieniać koktajle w domu, aby zastąpić posiłki. Nie ma sztywnych reguł dla ich przygotowania. Wybierz własne źródło białka, węglowodanów, błonnika, takie jak roślina zwana babką i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Wszystkie te składniki można znaleźć w hurtowni w każdym dużym sklepie internetowym. Możesz także skorzystać z wygody zakupów MRP i kupić koktajl po prostu ze sklepu.

Koktajl zastępujący śniadanie: Wymieszaj łyżkę białka, 1/2 szklanki owoców i 8 do 12 porcji soku owocowego.

Potrząśnij obiadem: dodaj 1/2 szklanki 1/2 zmoczonej mąki owsianej lub dekstrozy, 16 porcji płynu, 1 jajko i nie chalory słodzik do blendera. Połącz wszystko razem.

Płynny posiłek do zastąpienia obiadu: Wymieszaj cienki plaster miękkiego tofu z 1 1/2 szklanki bulionu warzywnego, małą porcję surowej kapusty, 1/2 szklanki orzechów i 1 łyżkę oleju lnianego.

Podsumowanie – Stwórz własne MRP i zaoszczędź pieniądze. Podstawowy przepis jest prosty; możesz znaleźć wszystkie potrzebne składniki w Internecie. Płynne porcje posiłku zastępujące śniadanie są szczególnie dobrym rozwiązaniem przy próbie zgubienia funtów.

MRP i inne produkty zastępujące posiłki

Oprócz prawdziwej żywności, MRP nie są gorsze ani lepsze niż inne produkty białkowe zastępujące posiłek. Koktajle białkowe i proszki proteinowe są bardzo podobne, ponieważ często zawierają niewielkie lub żadne różnice w mikroelementach i makroelementach. Koktajle białkowe i proszki proteinowe to po prostu białka, które dodajesz do innych mieszanek, takich jak domowe koktajle i koktajle. Wiele produktów zawiera białko serwatki i zawiera mniej węglanów, witamin, minerałów i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ale są wyjątki. .

MRP są lepsze niż inne zmodyfikowane koktajle proteinowe, gdy chcesz uzyskać zdrowe źródło białka, które może zastąpić wszystkie składniki odżywcze “prawdziwego” posiłku. “.MRP często mogą być doskonałym sposobem na rozpoczęcie utraty kilogramów, ponieważ są one mierzone w porcjach, zawierają dużo białka i zawierają niewiele cukru.– mówi Rachel Lustgarten, licencjonowana dietetyk w Weill Cornell Medical College w Nowym Jorku. Chociaż MRP są realną alternatywą dla prawdziwej żywności, wciąż nie są porównywalne z “prawdziwymi” jedzeniami. Prawdziwe produkty spożywcze zawierają szeroką gamę składników odżywczych, odżywczych i przeciwutleniaczy w bardzo konkretnych proporcjach, które są niezbędne do prawidłowego wchłaniania.

Wniosek: Niektóre MRP różnią się od koktajli białkowych, proszków zastępujących posiłki i serwatki. MRP są kompletnym posiłkiem, podczas gdy niektóre koktajle proteinowe, proszki i serwatka służą konkretnemu celowi – aby schudnąć lub dostarczyć określonych składników odżywczych.

Koktajle zastępujące posiłek – podsumowanie

Posiłki zastępujące koktajle są wygodne i mogą pomóc zrzucić wagę i zadbać o zdrową dietę. Na rynku dostępne są koktajle zawierające wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dzięki którym można zaoszczędzić pieniądze, robiąc je w domu.

M
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*