Krem Lefery na zmarszczki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kolagen jest jednym z budulców najgłębszych warstw skóry, razem z kwasem hialuronowych i elastyną. Jego zadaniem jest wiązanie wody (takie samo zresztą jak i kwasu). Dzięki tym trzem składnikom nasza cera jest jędrna, nawilżona i elastyczna. Niestety wraz z upływem lat ilość tych trzech substancji w naszym ciele stale się zmniejsza, przez co zaczynają pojawiać się zmarszczki i inne problemy ze skórą. W związku z tym już od wielu lat naukowcy wymyślą różne sposoby na pozbycie się tego problemu.

Najpopularniejszym sposobem jest krem z kolagenem, który po zastosowaniu ma za zadanie przeniknąć do najgłębszych warstw skóry i tam na nowo rozpocząć wiązanie wody, a w rezultacie zlikwidować zmarszczki. Jednakże po wielu badań odkryto, iż krem nie jest wystarczająco skuteczny w walce z oznakami starzenia. Owszem, dociera do skóry, lecz tylko do pierwszej jej warstwy – naskórka. Staje się on bardziej nawilżony, elastyczny i jędrny, aczkolwiek dzieje się tak dopóki film z kremu nie zostaje starty czyli np. po przemyciu wodą. Sprawia to, że nasza cera nie otrzymuje najpotrzebniejszych składników do głębszych sfer, a przecież wiadomo, że by trwale coś odbudować należy zacząć działać od środka.

Także owszem, krem z kolagenem działa na zmarszczki oraz ogólnie poprawia stan naszej skóry, jednak działa jedynie na powierzchni naskórka, przez co poprawa nie jest tak spektakularna.

Mikrocząsteczki bioprzenikalne dla skóry

Genetycy z Francji opracowali innowacyjny kompleks  mikrocząsteczek kolagenu, które dzięki swojej wysokiej bioprzyswajalności są w stanie przedostać się przez naskórek i dotrzeć do tkanki łącznej. Krem Lefery Active Cell Regeneration jest pierwszym  kremem, który nieinwazyjnie spłyca zmarszczki. Jego działanie polega na wspieraniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

Polecamy  Analiza bieżąca BurnBooster 2018, opinie + forum, cena, gdzie kupić, line-up, , Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*