Produkty Seboradin na łysienie kobiet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dzisiaj nieco o kuracji przeznaczonej dla kobiet, które mają problem ze zniszczonymi i wypadającymi włosami. Chociaż słowo „kuracja” nie do końca jest na miejscu, gdyż w tym wypadku niepotrzebne są drogie wizyty w salonach kosmetycznych, wystarczy zaopatrzyć się w 3 produkty z serii Seboradin.

Czynnikiem spajającym te preparaty jest naturalność ich składników. Seboradin wykorzystuje moc czarnej rzodkwi, która ma pomóc paniom w uzyskaniu pięknych włosów, a także ma powstrzymywać ich wypadanie. Wyciąg z tej rośliny stymuluje też mieszki włosowe i w ten sposób je wzmacnia. Dodatkowo w produktach Seboradin specyficzny (aczkolwiek dość miły) jest zapach. Poza wspomnianą rzodkwią odpowiada za niego olejek z drzewa herbacianego. W składzie preparatów znajdziecie też całą gamę ziół i roślin których zadaniem jest odżywianie włosów i skóry głowy. Wspomnę tylko o dziurawcu, tataraku, melisie i pokrzywie Jak już wcześniej pisałem cała kuracja opiera się na zastosowaniu trzech produktów. Zacznę od szamponu.

Jego pełna nazwa brzmi Seboradin Niger (zresztą ostatni człon określa całą tę serię produktów). Przeznaczony jest dla włosów przetłuszczających się, które mają skłonność do wypadania i łupieżu. Dodatkowo walczy on, czy dokładniej niweluje problemy skórne, które wywołują łysienie. Łuszczycę skóry i zapalenie łojotokowe. Obu tym problemów przyjrzę się wkrótce i rozwinę temat ich wpływu na wypadanie włosów. Wracając do szamponu Seboradin jego działanie jest łagodne i nie powoduje skutków ubocznych. Oczywistym jest, że wynika to z jego „naturalnego” składu.

Balsam z kolei służy do wzmacniania włosów. Dobrze sprawdza się w przypadku też włosów wysuszonych czy zniszczonych choćby poprzez farbowanie, czy notoryczne ich suszenie. Tutaj składnikiem odpowiedzialnym za pozytywne jego działanie jest żeń-szeń. Roślina o której zdrowotnych działaniach napisano już niejeden elaborat. Balsam, jak wspominany wyżej szampon pomaga też w pozbywaniu się chorób skórnych (tych dwóch wyżej wymienionych). Ostatni czynnik kuracji proponowanej przez Seboradin nosi nazwę Lotion. Właściwie jest on jej uzupełnieniem i nie różni się w działaniu specjalne od obu opisanych. Natomiast jego używanie powinno się zamknąć w 21 dniach. Potem należy dać skórze głowy odpocząć.

Polecamy  Raport bieżący SystoRepair 2018, recenzje + forum, cena, apteka, , kompilacja

Wszystkie trzy preparaty dostępne są w naszym kraju i myślę, że jeśli któraś z pań się nimi zainteresuje to nie będzie miała problemu z ich zakupem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*